Mūsų įmonė

Esame inžinerinių paslaugų kompanija, išsiskirianti aukštomis projektavimo ir projektų valdymo kompetencijomis, kurianti ir įgyvendinanti sudėtingus bei efektyvius inžinerinius sprendimus. Įmonių grupė įsteigta 2013 m., sujungus projektų valdymo konsultantų UAB „Nacionalinių projektų rengimas“ bei inžinerinių paslaugų UAB „Evikta“ profesionalų komandas.

about_3
businesss

Ademo grupė

Mūsų teikiamos paslaugos naudingos klientams, nes padeda išvengti klaidų, kurios pasitaiko kai skirtingus projekto etapus rengia ir kontroliuoja skirtingos įmonės. Atsakomybės prisiėmimas nuo projekto idėjos iki sėkmingo jo įgyvendinimo, leidžia klientams pateikti geriausius sprendimus siekiant efektyvumo ir kaštų optimizavimo.

Ademo grupė nuolat tobulina savo veiklą. Bendrovėje vadovaujamasi ISO ir PMBOK standartais, taip pat įdiegta šiuolaikinė verslo procesų valdymo sistema, leidžianti optimaliai valdyti informaciją, vidinius procesus bei operatyviai reaguoti į pokyčius mikro ir makro aplinkoje.

Nuoseklus komandinis darbas ir glaudūs santykiai su klientais padeda siekti išsikeltų tikslų ir tapti integruotų paslaugų lyderiu Lietuvoje, įgyvendinant kompleksiškus inžinerinius projektus.

Vertybės

  • Atsakomybė – gebėjimas valdyti projektus, kuriuose dalyvauja daug skirtingų tiekėjų, nuo projekto idėjos iki sėkmingo projekto įgyvendinimo.
  • Vertės kūrimas – mes nesiimame projektų, kuriuose nematome perspektyvų panaudoti savo kompetencijas ir sukurti realią vertę užsakovui.
  • Pasitikėjimas – platus klientų tinklas ir glaudūs santykiai su jais yra mūsų išskirtinumas ir svarbiausias kritinis sėkmės faktorius.
  • Ugdymas – pas mus dirba geriausi projektų vadovai sektoriuje, turintys reikalingų žinių ir patirties kokybiškai įgyvendinti kompleksiškus projektus.
  • Profesionalumas – kiekvienas mūsų atliktas darbas bei įgyvendintas projektas – tai nauja rekomendacija ateities klientams ir projektams, impulsas mūsų verslo plėtros smagračiui.
  • Lyderystė – lyderį suprantame ne tik kaip didžiausią, tačiau ir kaip geidžiamiausią bei geriausią reputaciją sektoriuje turinčią įmonę.

Peržiūrėkite mūsų siūlomas paslaugas